Teams Zondag Horeca

Poule Teamnaam Speler 1 Speler 2
A BAM! Festival Team 1 Loes Heerink Onbekende Jeu de Bouler
F BAM! Festival Team 2 Peter Klinkhamer Rianne Korsten
G BAM! Festival Team 3 Studio Uitstel Kim Aframia
H BAM! Festival Team 4 Joost Ankersmid Natalie Kok
I Beekplein Team 1 Gill Aron
J Beekplein Team 2 Max Aad
K Beekplein Team 3 Brecht Rosa
E Beekplein Team 4 Joost Muller Vriendin
L D'Artagnan Team 5 Melvin de Boer Pieter Gelink
M D'Artagnan Team 6 Jordy Toebak Rik
N De Cactus Team 1 Gwen Sharon
O De Cactus Team 2 Mirjem Karin
P De Cactus Team 3 Arjan Robert
A De Cactus Team 4 Paul Gerard
B De Cactus Team 5 Willy Gerrit
C De Cactus Team 6 Henk Marinus
D De Cactus Team 7 Ria Esmeralda
E De Nul Team 1 Bart Engelbertink Wouter Doesburg
G De Pastorie Team 1 Jonnie Tom
H De Pastorie Team 2 Roel Sanna
I De Pastorie Team 3 Gerhard Roland
J De Pastorie Team 4 Erik A. Gerbert
K De Pastorie Team 5 Kay Mick
L De Pastorie Team 6 Willem W. Susan K.
F De Peppel Team 1 Jan Willem Arjen
G De Peppel Team 2 Ramon Kimberley
L De Tapperij Team 1 Stephan Koopman Guyon Weghorst
M De Tapperij Team 2 Lizet Beek Ellis Nieland
N De Tapperij Team 3 Maik Veldhuis Jeroen Vaanholt
O De Tapperij Team 4 Bart Bijen Rik Wobben
P De Tapperij Team 5 Robin Knegt Ruben Deterd
A De Tapperij Team 6 Tom Coronel Tim Coronel
B De Tapperij Team 7 Loraine Sanders Kirsten Oude Alink
C De Tapperij Team 8 Marco Wevers Martin Haak
D De Tapperij Team 9 Bram Bokhove Nick Bruggeman
  De Tapperij Team 10 Jelle Sonny
H Het Uurwerk Team 11 Sophie Xander
I Het Uurwerk Team 25 Johanneke Rolf
J Het Uurwerk Team 14 Ruben Kiki
K Kleine Burgermeester 1 Koen Erik
L Kleine Burgermeester 2 Sjaak Berto
M Kleine Burgermeester 3 Bert Marc
N Oald Hengel Team 01 Bas des Tombe Mirjam Nijhoff
O Oald Hengel Team 02 Gerda Harmsen Hans Harmsen
P Oald Hengel Team 03 Johan Olthuis Rutger Ebbekink
A Oald Hengel Team 04 Jeroen Leon
B Oald Hengel Team 05 Winny Janke
C Oald Hengel Team 06 Mark Mark
D Plan B Team 1 Liane Bokhove Tessa Roosendaal
E Plan B Team 2 Margreet Irma
F Plan B Team 3 Manny Marjan
G Plan B Team 4 Leen Gerda
H Plan B Team 5 Mieke Renee
I Plan B Team 6 Jan  Ria
J Roadhouse Team 1 Hans Nijenhuis Henny Nijenhuis
K Roadhouse Team 2 Bert Huls Enno Berlijn
L Roadhouse Team 3 Marco Zeelte Gerben ter Bekke
M Roadhouse Team 4 Janine Schepers Maaike Berlijn
N Roadhouse Team 5 Guppekop Tom Keizer
O Stichting In Wording Team 1 Vera Klein Harrie Klein
P Stichting In Wording Team 2 Stephanie Olbertz Annemiek Spoelstra
F Stichting In Wording Team 3 Marc Weber Peter / Kasper
A t Neutje Team 1 Bart Platenkamp Carly Beach
B t Neutje Team 2 Michel te Wierik Ton  Wennink
A t Neutje Team 3 Robert Kleinsman Sjoerd-Jan Groenman
B t Neutje Team 4 Michel Wissink Wim Swijghuizen
H t Neutje Team 7 / 3M 6 Richard Bonthuis Jasper
C t Neutje Team 5 Anja Timmer Gerard Oosterhof
D t Neutje Team 6 Frank Spies Joep
C Three Musketeers 01 Luc-Jan Gelink Mirco Simons
D Three Musketeers 02 Ton Wennink Michel ter Wierik
E Three Musketeers 03 Frank Oude Groenink Marc Kerkhof
F Three Musketeers 04 Ruud Fabels Nathalie van Barneveld
G Three Musketeers 05 Arjan Veelers Matthijs Snijders
I Three Musketeers 07 Diane Veelers Tamara Snijders
J Three Musketeers 08 Ko Quakernaat Danielle Quakernaat
K Three Musketeers 09 Robin Marieke Wolbert